text:
www.midimusic.cz
Karel Gott Cest la Vie
Až jednou na rohu oslovím děvče
a začnu o lásce pět.
A ona řekne mi: pěvče,
kéž by vám bylo míň let.
Řeknu: c`est la vie, c`est la vie,
tímto končí bál, a to mě
nebaví, nebaví,
hrajte ještě dál,
naposledy,
lalalá, lalala,
lalalá, lalala,
lalalalá, lalala.
Až jednou budu u konce své písně
až ticho ovládne sál,
ze tváří vyčtu vám výsměch,
až budu stát opodál.
Řeknu: c`est la vie, c`est la vie,
tímto končí bál, a to mě
nebaví, nebaví,
hrajte ještě dál,
naposledy,
lalalá, lalala,
lalalá, lalala,
lalalalá, lalala.
C`est la vie, c`est la vie,
tímto končí bál, a to mě
nebaví, nebaví,
hrajte ještě dál,
naposledy,
lalalá, lalala,
lalalalá, lalala.
lalalá, lalalalá.
lalalalalá, a to mě
nebaví, nebaví,
hrajte ještě dál,
naposledy,
lalalá, lalalá,
lalalá, lalalá,
lalalalá, laaa.